کالاهای موردنیازتان را با امنیت به دست شما می‌رسانیم.

تیم حرفه‌ای ما در شرکت صادرات و واردات  سرونوش تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در حمل و نقل کالا به شما ارائه دهد.

کمک نیاز دارید ؟ با ما در ارتباط باشید.

درباره ما

سرونوش یک شرکت بازرگانی است که در زمینه صادرات و واردات در کشور ایران فعالیت می کند. ما درسرونوش به حمل و نقل کالاهای موردنظر شما در کشورهای مختلف کمک می کنیم و تمامی تلاش ما این است که با کمترین هزینه و تاخیر محصولات را به مقصد برسانیم.

هدف ما گسترش بازار جهانی خود و کسب رضایت مشتریان است.

ادامه مطلب

نگران حمل و نقل کالاهایتان نباشید.

 حمل و نقل و انتقال کالا نگرانی و استرس زیادی به همراه دارد. اما دانش و تجربه ما در زمینه حمل و نقل این اطمینان را به شما خواهد داد که کالای شما بدون هیچگونه مشکلی به مقصد خواهد رسید.

 شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی انتقال محصول موردنظرتان را به سرونوش بسپارید.

پرسنل قوی

داشتن تیم قوی به مشتریان کمک می کند تا بهترین انتخاب را در جهت نیازهای خود داشته باشند، آنها مشتریان را درک و نیازهایشان را شناسایی می کنند.

شرکت سرونوش با هدف توسعه کسب و کار و تعامل مناسب با مشتری از ابتدا تا به حال از افراد ماهر و تیم متخصصی بهره گرفته است.  

اقتصاد جهانی

صنعت حمل و نقل سهم بزرگی در ارزش تجارت جهانی دارد. در اقتصاد جهانی امروز مصرف کنندگان تولیدات و خدمات نقاط مختلف جهان را در بازارهای محلی خود مشاهده می کنند.

شرکت های صادرات و وارادات به طور خاص شرکت سرونوش، حمل و نقل و خرید و فروش کالا درحجم انبوه را امکان پذیر می کنند.

صداقت در کار

  توسعه و گسترش جهانی یک شرکت در راستای به دست آوردن اعتماد مشتریان می باشد. ما نیز برای رسیدن یه این هدف تعامل صادقانه و کاملا شفافی با مشتریان داشته ایم.

ما در سرونوش همواره سعی کرده ایم که با احترام به مشتری و رعایت رفتار حرفه ای اعتماد مشتریان را به دست آوریم.

از طریق دریا ، هوا ، جاده یا راه آهن

حمل و نقل شامل طیف گسترده ای از خدمات با حامل های متعدد  است. می توان براساس شرایط کالا و خواست مشتری از طریق دریا، هوا و یا زمین عمل کرد

شرکت سرونوش با استفاده از بهترین وسایل حمل و نقل سعی نموده است تا محصولات را با توجه شرایط آن ها در امن ترین مسیر انتقال دهد.

ارتباطات بهتر، تصمیمات بزرگتر

20

کشورهای تحت پشتیبانی

کشورهای همکار

35

مشتریان ما

مشتریان به ما اعتماد می کنند

مشتریان ما

مراحل کار

خدمات و سرویس های با کیفیت بالا، شرط لازم برای دستیابی به موفقیت در بازار است. موفقیت ما به رضایت مشتری بستگی دارد. همانطور که می دانید رضایت مشتریان وفاداری آنها را بیشتر می کند. رضایت مشتریان برای ما بسیار اهمیت دارد.

ما تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی درست، مدیریت پروژه، اولویت بندی و اتخاذ استراتژی های مناسب برای کاهش زمان تآخیر، سفارش مشتری را در کوتاه ترین زمان تحویل دهیم و میزان بهره وری را افزایش دهیم.

تفکر جهانی داشته باشید، اما ابتدا باید در مقیاس محلی شروع و حرکت کنید. یک حرکت کوچک تاثیر جهانی دارد. ما از ابتدا سعی کرده ایم تا کسب و کارمان را در سطح گسترده جهانی توسعه دهیم.

آخرین اخبار